Neredeyim?:  Sektörler > Otomotiv ve Araç >

 
Kocaer Makina Römork San. ve Tic. Ltd. Sti
motorsiklet sepeti, motor sepeti, yük sepeti, yolcu sepeti, motor kasasi, römork, motorsiklet yan sepeti, motosiklet sepet, motor yan sepet, konularinda kocaer makina tse belgeli bir kurulustur.
 
 
 
 
       Kocaer Makina 1986 yılında İrfan Kocaer tarafından Salihli'de kuruldu. Şu anda her türlü motorsiklet yan yük ve yolcu sepetleri, motorsiklet römorkları, atv römorkları, otomobil tarım römorkları, çapa makinası römorkları, motorsiklet şasileri ve bunların yedek parça imalatları yapılmaktadır.

       İşyerimiz 550 m2 kapalı alanda faaliyetini sürdürmektedir. İşyerimizde işinde uzman 10 personel çalışmaktadır. Kocaer Makina olarak amacımız sizlere her zaman en iyisini sunmaktır.

       Motorsiklet yan sepeti, motorsiklet yük sepeti, motorsiklet yolcu sepeti ve motorsiklet römorku konusunda her zaman iddialı olan Kocaer Makina,motorsiklet yan sepeti, motorsiklet yük sepeti, motorsiklet yolcu sepeti ve motorsiklet römorklarında her marka ve model motorsiklete uygun üretim yaparak bu konudaki uzmanlığını kanıtlamıştır.

       İşyerimizde;

       3 farklı model yan yük sepeti, 1 model yan yolcu sepeti, 2 model motorsiklet arka römorku, 1 model çapa makinası römorku, 1 model atv römorku, 4 farklı model motorsiklet şasi imalatı yapılmaktadır.
 
       Yıllık 3.000 adet ürün imalat kapasitemiz bulunmaktadır.
 
       Kocaer Makina olarak, her marka ve model motorsiklet için yan yük ve yolcu sepeti ve arka römorku imal etmekte ve montajını yapmaktayız. Ürünlerimiz TSE belgelidir.

bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Tavsiye Et Tavsiye Et İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Adres
  Ata Sanayi Sitesi F Blok N:1

Salihli / Manisa
Sabit Telefon
  0236 714 95 97
Faks
  0236 714 53 90
Web Sitesi
  http://www.kocaermakina.com
Tıklanma
  7870
 
 
 
Tüm Sektörler